در کنار شما


ارتقای رزومه علمی::

مرکز تخصصی خانه محقق شما را در نگارش و آموزش انجام پایان نامتان و سایر تحقیقات یاری میرساند.قبل از هرگونه تصمیم گیری لطفا برای مشاوره رایگان تلفنی با ما تماس بگیرید. مرکز ما ما گردآوری مجموعه ایی از محققان برتر در اکثر رشته و گرایش دانشگاهی شما را در آموزش انجام پایان نامتان یاری می رساند تحقیقات بدون سرقت ادبی و علمی را از ما بخواهید . در استخراج مقالات علمی و معتبر و مکاتبه با مجلات علمی و معتبر و پذیرش و چاپ مقاله نیز درکنارتان خواهیم بود. همچنین میتوانیدجهت مشاوره ویا آموزش واجرا کافیست درخواست خودرا در ثبت سفارش وارد نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

ارتقای رزومه علمی

همکاری با ما:.

در صورت تمایل به همکاری با مؤسسه، خواهشمند است اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و یا فایل رزومه خود را به همراه مدارک خواسته شده به آدرس pajuheshnameh.ir@gmail.com ارسال نمایید.

همکاری با ما

آموزش پایان نامه:.

آموزش پایان نامه قسمت مهم در کل دوران تحصیلات تکمیلی شما و در مقطع ارشد و دکتری مباشد که در دکتری به آن رساله گفته میشود دانشجویان با مشغله ایی که دارند و کمبود وقت و دانش نیاز به مشاوره و آموزش گام به گام دارند در این راستا محققان دلسوز ما درکنار شما خواهند بود قبل از تصمیم گیری جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آموزش پایان نامه

پروپوزال:.

پروپوزال نویسی پایه کارهای تحقیقاتی است. پروپوزال پروژه اصلی نیست بلکه طرحی پیشنهادی است که برای انجام پروژه اصلی انجام میگیرد. پروپوزال نقشه اصلی هر تحقیق است که در آن محقق مسیر تحقیق خود را مشخص می‌کند. و سپس جهت پیدا کردن اهداف به جستجو می‌پردازد. ما شمارو در نگارش تضمینی پروپوزال یاری میکنیم جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید.

پروپوزال